قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

قطع خطوط کمک‌رسانی به داعش در تلعفر/ تدوین طرح راهبردی ویژه برای مرکز شهر

سخنگوی امنیتی بسیج مردمی عراق اعلام کرد: نیروهای بسیج مردمی بیشتر خطوط کمک‌رسانی به داعش در تلعفر را بسته‌اند و طرح راهبردی متفاوتی برای حمله به مرکز تلعفر تدوین شده است.یوسف الکلابی ,سخنگوی بسیج  امنیتی مردمی عراق درگفت و گو با خبر نگار خبرگزاری فارس در بغداد در خصوص عملیات پیروزمندانه بسیج مردمی در آزاد سازی فرودگاه تلعفراظهار داشت :نیرو های بسیج مردمی در آزاد سازی فرودگاه تلعفر به وسعت ۱۶تا ۱۸ کیلومتردر عملیاتی چند ساعته ضربه شدیدی به داعش زدند.

وی با بیان اینکه بسیج مردمی مهمترین و بیشترین خطوط کمک رسانی به تلعفر را مسدود کرده افزود:نیرو های بسیج مردمی از ابتدای استقرار خود در محور غربی عملیات موصل مساحتی بالغ بر ۲۰۷ کیلومتر مربع از جبهه را آزاد کردند.

سخنگوی امنیتی بسیج مردمی عراق درباره آزاد سازی مرکز تلعفر در غرب موصل گفت :فرماندهی بسیج مردمی طرح راهبردی جدیدی را متناسب با میزان حضور غیرنظامیان حاضر در این منطقه که داعش آنها را سپر انسانی خود گرفته وضع کرده اند علاوه بر اینکه آمادگی های نظامی فشرده ای برای نبرد در تلعفر جریان دارد.

به گزارش فارس ,نیرو های بسیج مردمی عراق چهار شنبه گذشته موفق شدند فرود گاه نظامی تلعفر را که ۹ کیلومتر با مرکز شهر تلعفر فاصله دارد,آزاد کنند.

ماموریت آزاد سازی تلعفر در غرب موصل به نیرو های داوطلب مردمی عراق واگذار شده است.

شهر تلعفر در سال ۲۰۱۴به اشغال گروه تروریستی داعش در آمده است .۶۵ کیلومتر با مرکز موصل فاصله دارد.

این شهر پایگاه مهم داعش و و راهی برای عبور تروریست ها از سوریه به موصل و بالعکس است و از این مسیر همه کمک های لجستیک برای داعش فرستاده میشود.

 

درباره ی مدیر

مدیر

مطلب پیشنهادی

میلاد امام حسین(ع)

?میلاد امام حسین علیه السلام مبارک امام حسین (علیه السلام) فرمودند: به یقین، شیعیان ما …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *